Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 07:24

Shitet banesa ne Ulpiane me 52m2 siperfaqe neto

Publikuar: Gush 12 07:24
Shikime: 332
KODI 1026

Shitet banesa ne Ulpiane me 52m2 siperfaqe neto ne katin 8 ne soliterin 3 te Fontana.
Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje te mire aktualisht.
Perberja e brendshme:
Dhome dite
Kuzhine ndaras
Dhome gjumi
Ballkon
Banjo.
Ne siperfaqe te brendshme nuk eshte i llogaritur ballkoni kurse me ballkon ka 56 m2.
Banesa eshte me flete poseduese dhe dokumentacion te rregullt.

045 251 251

https://www.facebook.com/agjensionivlera
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione