SHITET banesa në ULPIANË përballë Konvikteve

45 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 11:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Ulpianë përballë konvikteve.
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 35m² ne fletë poseduese me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Depo

Cmimi i banesës është 45.500euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira për zyre në qendër, afër sheshit 450 EUR
SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market 55 000 EUR
Banesë me qira në Aktash te ExtremPizza 300 EUR
Shitet banesa në qendër afër sheshit 120 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione