Shitet banesa ne Ulpiane (U96

78 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Dje 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
#Shitet banesa ne Ulpiane (U96)

►Kodi: U96

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhine dhe hapesir per Trapezari

►Dhome gjumi

►Banjo dhe ballkon

►Koridor

►Kati 2 pa lift

►E renovuar teresisht

►Banesa gjendet afer restorant Moxarti

►Çmimi: 78 000 €

►Siperfaqe: 58 m²  Neto. Me Flete poseduese

►Çmimi: Sipas Marreveshjes

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
Agjensioni Demiri
  Online
044 117 118 / 049 117 118 / 045 117 118
Leaflet
Agjensioni Demiri
Shiten Banesa në FushëKosovë. 510 EUR
FK86 Ofrohet per shitje Banesa në Fushë Kosovë. 0 EUR
rruga Fyzri Talla 0 EUR
Fk57 Shitet banesa ne rrugen " Dardania" 37 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione