Shitet banesa ne Ulpiane

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Zyre me QIRA në Qendër afër Sheshit 1 000 EUR
Shitet banesa afer qendres, mbrapa Hotel "Sirius" 1 400 EUR
Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re 1 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet banesa ne Ulpiane, kati i peste, ka siperfaqe prej 61m2 me kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine te vecant
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi 217m² me qira ne Marigona Residence 1 200 EUR
Shitet banesa 61m² ne Ulpiane te ish-Oficerat 67 000 EUR
Ofrohet për QIRA zyra në qendër në shesh 700 EUR
Ofrohet me QIRA banesa për zyre në shesh 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione