SHITET BANESA PRISHTINE - LAGJA DARDANIA

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEO REAL ESTATE 01 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
TEO REAL ESTATE
SHITET BANESA 61 METRA KATROR KATI I 6
📍LOKACIONI : PRISHTINË - LAGJA DARDANIA AFER TERMOKOSIT AFËR RRUGES KRYESORE
STRUKTURA:
•SALLON - KUZHINË
•1 DHOMË GJUMI 🛏
•BANJO
•E MOBILUAR ( SHITET DHE PA MOBILJE )
OBJEKTI POSEDON ASHENSOR ME QIP , KAMERA SIGURIE, INTERFON

QMIMI 55.000€

KONTAKT VIBER +38349193051

TEO REAL ESTATE
TEO REAL ESTATE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione