Shitet banesa Prishtine, lagjia muhaxhereve

31 000 EUR

Shitet nga: Emrush 03 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Banesa gjendet afer Hotel Afa, lagjia e muhaxhereve. Eshte e mobiluar , ka dy dhoma,kuzhine, koridor dhe banjo.
Te interesuarit mund te kontaktojne nr.tel.viber: +38649858667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione