SHITET BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DINI 10 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITET BANESA SHTETRORE NË BREGUN E DIELLIT E CILA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM SHUM E MADHE , NGA 1 SALLON I MADH . KUZHINA , BANJO , DHE 1 BALLKON , AJO ËSHTË E GJITHA E SHTRUAR NË PARKET , BANESA GJENDET TEK BANESA TE BARDHA KATI I 5 NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME JANË 10 METRA KATROR GRATIS DHE BANESA SHITET NGA VET PRONARI . PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR OSE NË NUMRIN 049 22 00 54
Leaflet
Në fillim