shitet banesa shume e pershtatshme

50 000 EUR

Shitet nga: Noli 09 Tet 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjendet ne K.Diellit, rr.”Vll.Gervalla”, bll. 6,hy.1nr.2, k.I-re. Ka pozite shume te favorshme edhe per hyrje te veçante- per zyre, dyqan apo sallon ondulimi. Eshte e renovuar, e mobiluar dhe me izolim nga jashte. Ka ndriqim te mire, banjo me dritare, gjendet prane shetitores, fushes se basketbollit dhe kendit te lojrave per femije.
Leaflet
Në fillim