Shitet banesa shumë e volitshme

50 000 EUR

Shitet nga: Noli 12 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjendet ne K.Diellit, rr.”Vll.Gervalla”, bll. 6,hy.1nr.2, k.I-re. Ka pozite shume te favorshme edhe per hyrje te veçante- per zyre, dyqan apo sallon ondulimi. Eshte e renovuar, e mobiluar dhe me izolim nga jashte. Ka ndriqim te mire, banjo me dritare, gjendet prane shetitores, fushes se basketbollit dhe kendit te lojrave per femije. Çmimi mund të negociohet (me marrëveshje)..
Leaflet
Në fillim