SHITET banesa te 4 llullat

1 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 15:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa eshte ne katin e 1, ka siperfaqe prej 102m² me kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine te vecante
-2 Dhoma te gjumit
-Banjo dhe
-2 Ballkone

Cmimi i baneses eshte 1300euro/m2

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE trualli në Sofali 3.91ari 22 500 EUR
Zyre 95m² me QIRA përballë Hotel "Grand" 550 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në rrugë B mbi Missini 400 EUR
Shitet banesa 61m² ne Ulpiane te ish-Oficerat 67 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione