SHITET banesa te Eliza ne Fushe Kosove 87,87m²

40 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 60.76m² te BTP Holding në rr."A" 750 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa/lokali në katin përdhesë 250 000 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në qendër, përballë Swiss-it 500 EUR
Leshohet banesa me qira ne Kalabri 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banese në 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐉𝐄 në Fushë Kosovë në kompleksin "Eliza" te "CimaConstruction"

Banesë | 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐉𝐄 | Fushë Kosovë | 𝟖𝟕,𝟖𝟕𝐦² | Kati V | 𝟒𝟎.𝟓𝟎𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨

Banesa është në katin e V, ka sipërfaqe prej 87,87m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon
Çmimi i banesës është 40.500euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Kerkohet Shtepi me qira ne Marigona Residence 0 EUR
Shitet banesa 89.64m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Shitet lokali 100m² ne sheshin "Nena Terezë" 0 EUR
Shitet banesa 108m² në Kalabri te "Lesna" 820 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione