Shitet banesa te Hotel Siriusi !DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 11:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa 80m2 me qera ne Qender !DELTA 350 EUR
Shitet banesa ne Bregun e Diellit (Banesat e Kuqe) !DELTA 52 000 EUR
Ofrohet Zyre me Qera ne Qender te Prishtines !DELT 500 EUR
Ofrohet me qira Lokali 145m2 ne Dardani ! DELTA 1 700 EUR
Ofrohet banesa me siperfaqe 70m2 ne #shitje ne Qender (pran Hotel Siriusit, rruga Tring Smajli)

Banesa gjindet ne katin e V (me ashensor funksional) ndodhet afer qendres, posedon:

× Sallon me kuzhin,
× 1 dhome gjumi,
× Banjo dhe ballkon dhe nje shpajz,

Banesa eshte komplet e renovuar, ka nxemje qendrore me rryme. Me dokumenta te rregullt. Çmimi 1100 € m2 .

Kodi: 29897
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal 330+230m2 me qira ne Fushe Kosove !DELTA 0 EUR
Banes ne shitje te Sllovenia Sporti !DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira lokali 100m2 ne Zonen Industriale 1 300 EUR
Ofrohet per shitje banesa 90m2 ne Qender !DELTA 2 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione