Shitet Banesa te Qafa ne Rr.UÇK !DELTA

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje banesa 93m2 ne Dardani !DELTA 85 000 EUR
Shtepi luksoze me qira ne Marigona Residence!DELTA 1 200 EUR
Ofrohet me qira banesa 128m2 ne Bregun e Diellit  350 EUR
Shitet banesa 60m2 ndertim i vjeter ne qender!DELT 72 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Shitet Banesa te Qafa ne Rr.UÇK

2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, koridor te madh, banjo te madhe , ballkon .

Ndertim i vjeter, kati 5 (pa lift) 70m2 --

Banesa eshte e pershtatshme per banim,
Poashtu leshohet edhe me qira. 300 € + depoziti. (Familjar me afat te gjate jo student/e)

Dokumentacioni i rregullt.Çmimi 80.000 €

Kodi: 32371
Per me shume info: 049 445 711, 044 556 777, 049 157 113 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje 64m2 ne DARDANI !DELTA 75 000 EUR
Zyre me qira ne Arberi te Ambasada Amerikane !DELT 500 EUR
Banes me qira te Qafa !DELTA 250 EUR
Garsoniere me qira ne Dragodan 200 euro !DELTA 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione