Shitet banesa te Royal City

88 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shiten 4 banesa ne Park Residence 750 EUR
Shiten dy banesa ne rrugen Muharrem Fejza 0 EUR
Shitet banesa në Mati 1 66 500 EUR
Shitet banesa në Lagjen Velania 825 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa te Royal City
-
| Salloni me kuzhinë | Tre dhoma gjumi | Koridori | Banjo | Wc | 101m² | 88000€
-
Banesa gjendet në katin e katër(4), në kompleksin Royal City me pamje nga rruga kryesore.
-
Banesa gjendet në një ambient të përshtatshëm për banim që i ploteson të gjitha kushtet, posedon ngrohje qëndrore nga Termokosi si dhe posedon garazh nëntokësore me çmim pergjysmë më të lirë në krahasim me tregun real.
Nëse kërkohet edhe garazha ateherë të dyja vijnë në çmim prej 88.000€.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet Banesa në Dardani 88 000 EUR
Shitet banesa Lagjia Muhaxherëve 31 680 EUR
Ofrohet per shitje banesa ne Arberi, afer Komunes 110 000 EUR
Banese me qera ne qender, tek parku i qytetit 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione