Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 16:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa në Fushë Kosovë #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Lokali (bëhet ndërrim)  #IBRO GROUP 0 EUR
Gasonjere me qira në Dardani #iBRO GROUP 150 EUR
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në rrugën "Muharrem Fejza".Banesa është ndërtim i ri dhe mjaftë cilësor, posedon gjithsej hapsirë prej 61m2 duke mundësuar
ndarje shumë të mirë të hapsirave për shfrytëzim.Është e ndërtuar enkas për t'ju orfuar ambient të qetë dhe komod për ju dhe familjen tuaj.
Banesa ndodhet në katin e II-të dhe ka këtë ndarje:

-Sallon&Kuzhinë;
-2 Dhoma gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44/45-85 75 64 (Viber+WhatsApp)
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP 0 EUR
Gasonierë me qira për netë P.Qytetit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione