Shitet banesa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: REAL ESTATE DOMINO 09 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË

Real Estate Domino ofron Banesë për shitje e cilla gjendet në Rrugen B e cilla është njera nder zonat me të banushmë të Prishtinës.
Banesa cilsohet për një ambijent të hapur dhe shumë mirë të organizuar.
Banesa ka një sipërfaqe prej 218m2 gjendet në një ndertim të ri i cili është i ndertuar me standarte të larta dhe gjendet në katin e -lV- të banimit.
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon
• Kuzhinë
• Koridor
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• 3 Teraca
Banesa ka fletëposeduse, uji, ashencorë funksional dhe parking 24h.

Çmimi: I Diskutushëm!

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në numrat e telefonit :
✆ 043 73 73 43
✆ 045 81 55 11 [+Viber]
✉ info@domino-ks.com
Edit Durham 24/7 Prishtinë
REAL ESTATE DOMINO
+38343737343
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione