shitet banesa

Shitet nga: bedri 08 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2 banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1 dhom te ditete1dhom te fjetjes,kuzhine,Shpajz, banjo,dhe nje ballkon dhe eshte ne katin e tret.Te interesuarit luten qe te kontaktojne ne londer pronarin Bedri Duraku:00442076306526/00447813343477ne email bedrilumnijeduraku@hotmail.co.uk
Leaflet
Në fillim