Shitet banesa

54 000 EUR

Shitet nga: Seko 26 Korr 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Përshkrimi :Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ne nje pozite te favorshme
Banesa ndodhet ne katin e shtate me ashensor ndersa ka kete renditje
2 dhoma gjumi
Sallon-kuzhin
Ballkon me qasje nga salloni dhe dhoma e gjumit
Banjo
Posedon dokumentacion qe perkthehet te noteri, ofrohet ne shitje pa mobile.
Leaflet
Në fillim