Shitet banesa

65 000 EUR

Shitet nga: nas 27 Korr 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Prishtinë, Rr. Enver Maloku - Mati 1, më saktësisht afër ambullantës nr 6. Banesa gjendet në katin e 1, është ndërtim i vjetër por e renovuar tërsisht me një siperfaqe 65m2, posedon:
2 Dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Koridor
Banjo
Ballkon
Çmimi 65000Euro (i pasdiskutueshëm)
Leaflet
Në fillim