Shitet banesa

70 000 EUR

Shitet nga: nas 27 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes urgjent banesen e cila gjendet në Rr.Afrim Vitija mrapa "Teatrit Kombëtar".
Banesa është në katin e VI, ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe ka këtë renditje:
-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhinë
-banjo
-korridor
-ballkon
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Çmimi:70000 Euro (i diskutueshëm)

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim