SHITET gasonjerka në Kompleksin Ylli - Emshir

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
#SHITET gasonjerka në Kompleksin Ylli - Emshir-Prishtinë

💠Pranojmë veturë si kundërvlerë me çmim deri në 10,000 Euro.

REF: B10/20/SH

✅ 38 m²
✅ Kati 4

✅ Dhomë dite
✅ Kuzhinë
✅ Banjo

Çmimi: Me marrveshje

-Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Prill të vitit 2021

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com
📧info@bestline-ks.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajrami,
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803 049 822 899
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITEN 26.5 ari truall në Grackë 0 EUR
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞 ➡️ 132 m² 0 EUR
SHITET banesa 87.8 m² në - Prishtinë 730 EUR
#SHITET BANESA 106 m2  NË LIPJAN 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione