Shitet me garazhe banesa 87m2 ne Mati 1!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 09:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa duplex165m2 n'Bregun e Diellit!DELTA 130 000 EUR
Banes 100m2 me qira ne qender!DELTA 400 EUR
 Ofrohet Banesa Me Qira 91.7m2 Ne Rrugen C!DELTA 350 EUR
Ofrohen per Shitje 5 Ari Toke ne Emshir ! DELTA 12 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet per shitje banesa me madhesi prej 87m² ne lagjjen"Mati 1" tek banesat e Srandardit.Banesa ka kete shperndarje:
■2 dhoma gjumi
■Dhome dite
■Kuzhine
■Banjo
■Wc
■Ballkon
■Garazhe
■Bodrum 20m²
Objekti me standarde te larta ndertimi,me orientim kah jugu dhe perendimi,me ndriçim te kenaqshem natyral,dhoma e dites e dites me kuzhine me dimensione te gjera prej 6X5.
Ndodhet ne katin e 3 me ashensor funksional.
Shitet me gjithe orendi,garazhe dhe bodrum me çmim prej 95.000€
KODI:40760
☎️Kontakti:044 556 777--049 157 113---049 445 711
DELTA Patundshmeri
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira te Santea !DELTA 300 EUR
Shitet Banesa te Qafa ne Rr.UÇK !DELTA 80 000 EUR
Ofrohet me qira objekti 800m2 ne Pejton !DELTA 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA 105 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione