Shitet Pent'House ne Veternik #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP 12 Maj 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet Pent'House ne Veternik tek afer AL-Trade.Objekti eshte ndertim tejet kualitativ dhe extra nga Roof Group.Apartmenti ka hapsire tejet te madhe dhe ndarje perfekte te hapsirave shfrytezuese.Procedurat kalojne permes noterit dhe shitet me cmim tejet te volitshem.Perberja e Apartmentit:

-Sallon & Kuzhine
-3 Dhoma Gjumi(Dhoma e ciftit me banjo personale + mini-dhome per Garderobe)
-Banjo
-Wc
-2 Ballkone
-Koridor(Te brendshem dhe jasht Apartmentit)

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Shtepija ne Lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO 0 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione