Shitet Penthouse 150m2 ne Kalabri ne qendren Dardha!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 10:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa ne Ulpiane !DELTA 75 000 EUR
Ofrohet zyre me qira ne Kalabri !DELTA 530 EUR
Ofrohet ne shitje banesa 80m2 ne Dardani  !DELTA 130 000 EUR
Ofrohet me qira banesa 76m2 ne Mati 1 - DELTA 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet per shitje "Penthouse"fantastik e pabanuar me pare ne lagjjen"Kalabria"ne qendren tregtare "Dardha" te ndertuar nga "BP Home"E punuar me arkitekture moderne dhe e mobiluar ne menyre shume estetike me stil luksoz.E pozicionuar ne pjesen me te mire te zones,perfshin 99m² banim dhe 50m² terase me pamje panoramike ne drejtim te qytetit.
Banesa ka kete shperndarje:
●2 dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Kuzhine
●Ballkon
●2 banjo
●Depo
●Garazhe nentokesore
Posedon ngrohje qendrore,klimatizim,mbikqyrje nga kamerat e sigurise pamje ne te trija anet.
Shitet me te gjitha orendite.
Çmimi sipas marreveshjes
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal ne shitje ne Ulpiane !DELTA 88 000 EUR
Banes me qira te Rruga B !DELTA 250 EUR
Banes me qira ne qender 230 euro !DELTA 230 EUR
Ofrohet me qira banesa 71m2 ne Rrugen B !DELTA 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione