Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 14 2022 05:19

Shitet super banesa në qender të Prishtinës

Publikuar: Gush 14 05:19
Shikime: 1606
Shitet banesa 154.57 m2, Ndertese moderne per nje jete moderne, aty ku rrokaqeijt i japin sharm qytetit dhe ku vlerat, mundesit, kyaliteti gershetohen ne nje vend.
Filloni nje jete te re ne qender te kryeqytetit, ne kryqezimin e dy rrugve "Ukshin Hoti" dhe "Bekim Fehmiu"
- Qendrim ditor+ trapezari+ Kuzhin
-4 dhoma gjumi
-2 banjo
-2 ballkona
- 1 depo

Agjensioni për Patundshmëri
Prime Kosovo Real Estate

044/174-550

Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione