Shitet Urgjentisht Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Dini 26 Korr 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SHITET URGJENTISHT BANESA SHTETERORE NË BREGUN EDIELLIT TEK BANESAT E BARDHA ME QMIM SUPER TE VOLITSHEM BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA DY DHOMA TË MËDHA , 1 KUZHINË , 1 BANJO , 1 SHPAJZ, DHE 1 BALLKON , BANESA KA PAMJE NGA TE DYJA ANËT , BANESA KA 10 METRA KATROR GRATIS NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME NDODHET NË KATIN E PESTË, DHE BANESA SHITET NGA PRONARI (PA NDERMJETSUES).QMIMI 800 EURO PER METER KATROR .
Leaflet
Në fillim