Super banesa 170m2 ne shitje ne Aktash

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rozi 19 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Super banesa 170m2 ne shitje ne Aktash shume prane "Extreme Pizza"
Banesa lokalizohet ne katin e 5-te te banimit me lift funksional gjate tere kohes, banesa eshte e mobiluar me stil e shije ne forme qe ofron komforditetin e kerkuar nga ana juaj, posedon teknologjine e fjales se fundit momentale si dhe mobileri te stilit gjerman, ka shtrirje nga te dyja anet e qytetit lindje - perendim me pamje panoramike nga bibloteka si dhe pjesa tjeter nga "Bregu i Diellit" ndersa ka kete renditje organizative:
- Dhome dite me kuzhine (hapsire te madhe)
- 4 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Shpajz
- Terrase
- Ngrohje qendrore prej qytetit
- Sistem te sigurise me alarm dhe kamera

Banesa posedon fleten kadastrale me pronar legjitim te gatshme per bartje te pronari i ri, shitet me mobilje ne gjendje te gatshme

R357
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione