Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP 11 Maj 15:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lagjen e Spitalit konkretisht prapa Eulexit.Banesa gjindet në katin e VI-të dhe posedon një hapsirë prej 83.5 m2 me ballkona kurse 73 m2 pa ballkona, hapsirë kjo e mjaftueshme që krijon mundësinë për ndarje mjaftë të mirë të hapsirave për shfrytëzim.Përveç benefiteve të tjera banesa ka klimën që gjindet në koridor, kulm i izoluar, rezervari i ujit me 500 litra në kulm, shtruar me parket, nxemja me kalldaj, këto dhe shumë arsye tjera e bëjnë këtë banesë të vlefshme për një investim afatgjatë.Poashtu banesa është e mobiluar me mobile mjaftë kualitative dhe e gatshme për banim.Banesa ka këtë përbërje:

-Sallon+Kuzhinë;
-2 dhoma gjumi;
-Banjo;
-2 ballkona.

Të interesuarit të kontaktojnë në nr:
+38344857564 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa në Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në lagjen e Muhaxhereve #iBRO GROUP 400 EUR
Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP 450 EUR
Shitet Pent'House ne Veternik #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione