Banesa ne qender te qytetit Bursa ne Turqi

50 000 EUR

Shitet nga: Kemajl 02 Korr 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Lokacioni i baneses eshte qyteti Bursa ne Turqi qendra e qytetit per ata te cilet e njofin qytetin e Burses lokacioni i sakte ( Yildirim,Ipekcilik caddesi,Karaac mahalesi,Guray apartmant nr-57 kati i dyte).
Banesa posedon:1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhina ndamas,1 banjo, koridor,deren e qelikt dhe sistemin e gazit modern. ( Ne brendin e baneses ka laminat dritaret jane te renovuara moderne PVC).....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione