Shiten 2 banesa te gatshme per banim

0 EUR

Shitet nga: Muhamed 19 Nën 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Banesa gjindet perballe Administrates Tatimore te Kosoves ATK dhe Gjykates per kundervajtje Prizren ose mbi embeltoren Besniku rruga Tahir Sinani (pazari i shipnis) Renditja e banese
3 Dhoma gjumi
1 Sallon
2 Wc
1Kuzhine
Parahymja
Qmim i volitshem
Njera banese ka 113 m2 dhe tjetra 115m2 ne katin e 4-te
Muhamed
044313261
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione