shiten banesat ne qender te prizrenit

1 EUR

Shitet nga: ejona construction Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
SHITEN BANESAT
Gjendet në qender te Qytetit
Mbrapa hamamit te Prizrenit
rruga Rifat Krasniqi.
● Banest posedojn:
•1-2-3 dhoma te gjumit
•Sallon,kuzhine
•Banjo
•Wc
•Shpajzë
•Terrase
•Garazhë dhe magazinë
●Kompleksi eshte i pajisur me:
• ashensorë modern(1.5x2.5m)
• Parking të mjaftueshëm nëntoksore
• Furnizim me ujë 24 orë (bunar plus)
• IZOLIM TERMIK dhe AKUSTIK
• Ndarja në mes të banesave me dy mure(senwich)
• Hapësirë gjelbëruese me 50%
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon
Banesa është në fazen e punimeve të vrazha.
perfundimi i projektit ne muajin e 12.2021.
Për cdo informatë me të hollsishme kontaktoni ne numerat zyrtare te Ejona Construction!
-Besim
-Kualitet
-Korrektesi
-Ju mirepresim!
ejona construction
+38349667063
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione