⭕Shitet apartamenti 86m2 në Brezovic afër Pine ⭕

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
86 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Komuna
Shtërpcë
⭕Shitet apartamenti 86m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕
⭕Apartementi posedon :
⭕Sallon
⭕Kuzhine
⭕2dhoma gjumi
⭕Banjo
⭕Apartamentet gjenden ne buze te rruges kryseore dhe kanë një pamje nga lumi.

⭕Çmimi : 1000 euro per m2

Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt , AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com .
httpsm.facebook.comagjensioniholding
📞+37744521055
📞+37744595979

Leaflet
Në fillim