SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K 19 Qer 10:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtime
SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.
REF: B13/20/SH

✔ 67.80m²
✔ Kati 4

✔Dhomë dite
✔Kuzhinë
✔Një dhomë gjumi
✔Banjo
✔Ballkona

Banesa është e gatshme për mobilim.

-Çmimi 28.500 €uro

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📲+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📲 049 822 899
fb.com/agjensionibestline
📧bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1

BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
Shitet shtëpia e gatshme për banim, në Lipjan 0 EUR
#SHITET banesa 110 m²  në Emshir,Prishtin Investitor: Lesna. 820 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 102 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
SHITEN 5 ari truall në Lagjen e Akllapit. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione