Ipet Banesa me Qira

230 EUR

Shitet nga: Bislim 17 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa posedon dy dhoma gjumi dhe sallonin kuzhinen banjo dhe ballkanin nzemje qendrore si dhe Objekti esht me Lift .


Banesa gjindet ne Sheshin Adem Jashari
Skenderaj Afer Inter ex.
Per dqo inoformat mund te na taktoni ne

Viber +4917643857943
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione