Shitet Banesa Sheshi "Adem Jashari"

0 EUR

Shitet nga: Mentor 19 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet Banesa 68m3 neto te banueshme me dy dhoma gjumi, nje sallon me Kuzhin nje shpajz dhe dy ballkona terasa banesa gjindet ne Skenderaj ne katin e pare per balle supermarket Shqiponja, banesa mund te shfrytezohet edhe per biznes lokal ose zyre.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione