⭐OFERTË⭐ SHITET BANESA 65m² NE DURRËS

Shitet nga: Cufi Gashi Dje 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Suharek
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Therandë
⭐OFERTË⭐
SHITET BANESA 65m² NE DURRËS OSE NDËRROHET ME BANESË NË PRISHTINË

💶 Çmimi: 35,000 €.
⭐ 50% e vlerës totale paguhet menjëherë dhe pjesa tjetër me këste sipas marrëveshjes.

REF: B22/18/SH

Apartment me hapsirë prej 65 m² në plazhin e Durrësit.

➡️ Kati 6
🛋 Dhomë dite | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon

- Pamje nga deti, ujë dhe ashensorë 24h.
- Distanca nga plazhi më pak se 30 metra .
- Banesa gjendet në Durrës, afer kompleksit turistik hotel Antalia.
- Banesa posedon dokumentacion të rregullt.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
+383 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
info@bestline-ks.com
fb.com/agjensionibestline

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim