Banesa ne shitje 2+1

54 000 EUR

Shitet nga: din ademi 29 Korr 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Ndertesa "ABI"
Sipërfaqe
80 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna
Viti
Shitet banesa e mobiluar. blersi eventual nuk ka qka me shtu asni sen per veq gjerave personale. Banesa eshte renovuar para 7 muajve ne menyr profesionale. Banesa eshte ne lindje dhe kojshia jan shum te sjellshem. nuk ka zhurma nuk ka probleme ma e rendesishmja eshte se uji nuk ndalet asniher.
Leaflet
Në fillim