Banesa 104.80m2 Kati 5

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UrbangrupAZ 05 Jan 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Shitet banesa 104.80m2 Katin 5-te te banimit.Banesa gjendet tek mullini i Nevzatit me saktesisht afer shkolles Policore ,Banesa posedon

-Tri dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhin
-Banjo
-WC
-Ballkona

Per me shum info kontakto +38349989999 ose vizitoni zyret tona perball shkolles teknike Lutfi Musiqi ne rrugen Ukshin Kovaqica
UrbangrupAZ
049989999
Leaflet
Në fillim