Banesat ne DIJARI RESIDENCE

0 EUR

Shitet nga: Premtor 07 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Vushtrri
SHITJA E BANESAVE PO VAZHDON ne parcelen te ish-Pishina Delfini ne " Dijari Residence "

Ne kompleksi deri me sot jane perfunduar dy objekte, dhe dy te tjera perfundohen ne qershor 2019,

Dhe eshte nisur se ndertuari objekti i peste (A4)

Tani do ua prezantojme tipet e banesave:

Blloku A1, A2, A3, A4, A5 dhe A6 do ti ket keto lloje banesash:
Tipi-1. 89.86 m2
Tipi-2. 87.68 m2
Tipi-3. 108.48 m2
Tipi-4. 89.86 m2

Blloku B1 dhe B2 do ti ket keto lloje banesash:
Tipi-1. 92.85 m2
Tipi-2. 89.38 m2
Tipi-3. 112.21 m2
Tipi-4. 67.84 m2
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione