Banese ne Vushttri(Te Bazeni)pranojm edhe vetura

Shitet nga: Muhamet 19 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vushtrri Te Bazeni
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa është Gatshme per Banim në Vushtrri Te Bazen Ndërtesa posedon ashensor pranojm kompenzım veture
87.6 m2 40.000 euro në katin e 7 , 8 të dhe dhe
📞+38349 438 669
⭕️Banesa poesdon:
⭕️Sallon
⭕️Kuzhin
⭕️2 dhome gjumi
⭕️Banjo
⭕️Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim