Blejm dhe marrim me qira banesa ne Vushtrri

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Vushtrri
Kërkojmë banesa për blerje dhe qira në vushtrri. Të interesuarit të lajmërohen në numrin në viber 045 251 251.

https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni "Vlera"
  Online
045-251-251
Leaflet
Në fillim