Ofrohen PËR SHITJE ne Kompleksin QARSHIA

0 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohen PËR SHITJE Banesat në kompleksin më të ri në Vushtrri

Tri blloqe banimi: A, B dhe C

Lokacion përfekt, projekt i veçant, qasje të lehtë, organizim fantastik, parkingje të shumta, garazha nëntoksore, ambient familjar dhe afër më të gjitha pjesët më të rëndësishme të Qytetit.

Banesat janë të tipve të ndryshme si:

Blloku A:
63.90 m2
116.55 m2
112.69 m2
92.71 m2
88.67 m2
115.43 m2

86.39 m2
86.44 m2
90.37 m2

Blloku B:
82.20 m2
92.70 m2
87.98 m2
65.85 m2
55.35 m2
86.92 m2

Blloku C:
62.22 m2
65.71 m2
81.43 m2
82.65 m2
110.90 m2

111.24 m2Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ Viber & Whatsapp ]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione