Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 08:39

Ofrohet për #SHITJE Banesë 104.52m2 te Stacioni i Ri.

Publikuar: Gush 08 08:39
Shikime: 325
Ofrohet për #SHITJE Banesë 104.52m2 te Stacioni i Ri.
Banesa gjendet në Vushtrri te Stacioni i Ri te Semaforat ndertues Dijari sh.p.k
Banesa ndodhet në katin e 5-të, është duke u ndërtuar me materiale cilësore dhe arkitekturë moderne. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|Depo
|1 Ballkon
Për më shumë info: 📞 049 833 660
📞 +38345307297
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione