Ofrohet për #SHITJE Banesë 104m2 me Fletë Poseduese në Vusht

430 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Apartment Patundshmeri 09 Pri 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Apartment Patundshmeri
Shitet Banesa 91m2 te Kisha , Kompleksi Nina&Stina 0 EUR
Ofrohet për #QIRA Banesë 57m2 në lagjen e Spitalit. 250 EUR
Shitet Banesa te Hotel Nartel 65 000 EUR
Leshohet me Qira Banese eksluzive tek PandoraTower 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet për #SHITJE Banesë 104m2 me Fletë Poseduese në Vushtrri.

Banesa gjendet në magjistrale në Vushtrri-Mitrovicë afër Auto Larje Kaltrina.

Banesa ndodhet në katin e 5-të e mobiluar shumë mirë e ndërtuar nga “Zariqi Company” me pamje nga rruga.
Banesa posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm për vetura, dhe gjendet në një lokacion mjaft të qetë për banim.

Banesa posedon;

| Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Depo

Çmimi: 430€/ m2

Për më shumë na kontaktoni: 049-833-660
📞+38345307297
Apartment Patundshmeri
Aty ku do të jetoni bëhet qendra e universit tuaj; "baza e shtëpisë" tuaj dhe një vend ku do të bëni kujtime. Një pronë investimi mund të ketë një efekt shum të rëndësishëm në historinë e jetës suaj - kur zgjidhja bëhet në mënyrë korrekte, ajo bëhet liri financiare afatgjatë, e gjithë kjo është ajo e cila dëshirojmë që ne të ju ofrojmë. Apartament Patundshmëri ne si kompani kemi një vitë që merremi me fushën e patundshmërisë, qëllimi ynë i vetëm është shërbimi korrekt rreth shitjeve dhe qeradhënjeve. Ofrojmë shitje, dhe qeradhënje të Shtëpive dhe banesave. Ato që ne i ofrojmë mundohemi të jenë të volitshme për klientët tanë. Shtëpitë, banesat gjinden në disa lagje të ndryshme të Prishtinës. Gjenerimi i klientit është obligimi ynë ta drejtojmë rreth blerjes, ose dhe marrjes me qera të shtëpive dhe banesave. Këshillohemi me klientët për kushtet e tregut, çmimet dhe asaj që ne do të ju ofrojmë dhe anasjelltas mundohemi të jemi të gatshëm për gjetjen e zgjidhjeve të tyre nga ajo që klienta tanë do e ofrojnë . - Pse ne ? Ne ju ofrojmë mbështjete dhe çmime të volitshme , ju garantojmë që çdo herë do të jeni të kënaqur nga ajo që Apartament Patundshmëri do të ju ofrojë. Kompania jonë në menyrë profesionale do ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e patundshmërisë. Për informacione më te hollësishme mund te na kontaktoni nënumrin 045307297, po ashtu dhe në Viber dhe Whatsapp +3830 045307297. Kompaninë tonë Apartament Patundshmërie, gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar shpallje rreth sherbimeve që ne si kompani ofrojmë
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
045307297

https://www.facebook.com/104297078259484/posts/124

Apartment Patundshmeri
  Online
045307297
Leaflet
Apartment Patundshmeri
Ofrohet për #SHITJE Banesë 84m2 në lagjen e Veterrnikut 67 500 EUR
Banesë 64m2 në #SHITJE në rrugën B te “Friends Avenye” 69 500 EUR
Shitet Banesa super Luksoze e mobiluar 65 000 EUR
SHITET Banesa moderne 84m2 ne rrugen C Residenca Gjermane 80 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione