Ofrohet për #SHITJE Banesë 104m2 me Fletë Poseduese

430 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Apartment Patundshmeri 09 Pri 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Apartment Patundshmeri
Ofrohet për #SHITJE Penthouse 127.5m2+100.5 Blloku D 450 EUR
Ofrohen për #SHITJE 10 Ari/Truall në Sofali të Prishtinës. 11 000 EUR
Shitet Banesa 87m2 e mobiluar ne Veternik te Spitali Amerika 65 000 EUR
“SUPER ÇMIM” Banese te Komuna e Re 85.90m2 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet për #SHITJE Banesë 104m2 me Fletë Poseduese në Vushtrri.

Banesa gjendet në magjistrale në Vushtrri-Mitrovicë afër Auto Larje Kaltrina.

Banesa ndodhet në katin e 5-të, e ndërtuar nga “Zariqi Company” me pamje nga rruga.
Banesa posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm për vetura, dhe gjendet në një lokacion mjaft të qetë për banim.

Banesa posedon;

| Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Depo

Çmimi: 430€/ m2

Për më shumë na kontaktoni: 049-833-660
📞+38345307297
Apartment Patundshmeri
Aty ku do të jetoni bëhet qendra e universit tuaj; "baza e shtëpisë" tuaj dhe një vend ku do të bëni kujtime. Një pronë investimi mund të ketë një efekt shum të rëndësishëm në historinë e jetës suaj - kur zgjidhja bëhet në mënyrë korrekte, ajo bëhet liri financiare afatgjatë, e gjithë kjo është ajo e cila dëshirojmë që ne të ju ofrojmë. Apartament Patundshmëri ne si kompani kemi një vitë që merremi me fushën e patundshmërisë, qëllimi ynë i vetëm është shërbimi korrekt rreth shitjeve dhe qeradhënjeve. Ofrojmë shitje, dhe qeradhënje të Shtëpive dhe banesave. Ato që ne i ofrojmë mundohemi të jenë të volitshme për klientët tanë. Shtëpitë, banesat gjinden në disa lagje të ndryshme të Prishtinës. Gjenerimi i klientit është obligimi ynë ta drejtojmë rreth blerjes, ose dhe marrjes me qera të shtëpive dhe banesave. Këshillohemi me klientët për kushtet e tregut, çmimet dhe asaj që ne do të ju ofrojmë dhe anasjelltas mundohemi të jemi të gatshëm për gjetjen e zgjidhjeve të tyre nga ajo që klienta tanë do e ofrojnë . - Pse ne ? Ne ju ofrojmë mbështjete dhe çmime të volitshme , ju garantojmë që çdo herë do të jeni të kënaqur nga ajo që Apartament Patundshmëri do të ju ofrojë. Kompania jonë në menyrë profesionale do ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e patundshmërisë. Për informacione më te hollësishme mund te na kontaktoni nënumrin 045307297, po ashtu dhe në Viber dhe Whatsapp +3830 045307297. Kompaninë tonë Apartament Patundshmërie, gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar shpallje rreth sherbimeve që ne si kompani ofrojmë
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
045307297

https://www.facebook.com/104297078259484/posts/124

Apartment Patundshmeri
045307297
Leaflet
Apartment Patundshmeri
Ofrohet për #SHITJE Banesë 88m2 në Rr.Dardania te Cima 59 000 EUR
Lokal 110m2 me #QIRA ne Çagllavice 0 EUR
Banesë 64m2 në #SHITJE në rrugën B te “Friends Avenye” 69 500 EUR
Ofrohet për #SHITJE Lokal 116m2 në Dardani. 135 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione