Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 67.84 m² - Kati 6

30 000 EUR

Shitet nga: Enis Lahu 21 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë shumë e mirë 67.84 m² tek kompleksi Dijari Rezidencë në Vushtrri

67m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 6-të


Banesa ndodhet në katin e 6-t dhe 7-të (nga 8 gjithësejt) në kuadër të kompleksit më të mirë të banimit në Qytetin e Vushtrrisë. E finalizuar para pak muajsh, organizim tejët i mirë, shfrytëzim maksimal i hapësirës, parking të mjaftueshëm, ashensorë funksional, struktur e mirë e banorëve, pamje të hapurë nga Perendimi dhe afer me pjesët me atraktive që ofron qyteti.

Përfshinë sipërfaqe prej 67m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Koridor dhe Ballkon me pamje të bukur.

Banesa ka pozitë perfekte në kompleks, organzim shumë funksional, katër banesa në katë, Ashensorë, shkallë emergjente, Orjentim nga Lindja (kopshti), hyrje e mirëmbajtur rregullishtë, interfona në banesë, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, e rrethuar në tërsi, kamera dhe roje 24h/7,afer keni Shkollat Fillore, Marketet , Uren e Gurit, Shetitoren pran lumit Sitnica dhe Sheshin.

Çmimi 30,000 euro

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione