Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 94 m² Te Emona

56 400 EUR

Shitet nga: Enis Lahu 24 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 94 m² pranë "Urës së Gurit" në Vushtrri

94 m² banim│70 m² Terasë│2 dhoma gjumi│Banjo│Kati 1

Kjo banesë e bukur të cilen jemi duke e ofruar për Shitje ndodhet në front me "Uren e Gurit" , pozitë përfekte, pamje të hapur nga Lindja dhe me shumë ndriçim, organizim të mirë, objekt i vogël, terasë të bukur e cila ju zevendeson pjesen e oborrit të një shtëpie, ku mund të shijoni mbremjet dhe mengjeset çdo ditë.

Përfshinë sipërfaqe prej 94m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, Banjo, Koridor , Depo dhe Terasë 70m² me pamje të bukur.

Banesa ka pozitë perfekte në lagje, organzim shumë funksional, ashensorë, orjentim nga Lindja, dritare gjerë në dysheme,hyrje e mirëmbajtur, parking para objektit, parku pran urës së gurit, shetitoren e lumit Sitnica, marketet dhe restorantet shumë afër.


Çmimi : 56,400 euro

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim