Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Dje 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Demiri
Shitet banesa ne Breg te diellit 70 000 EUR
Kati i shtepise me qira ne Arberi (A40) 300 EUR
V13 Shitet shtepia ne Veternik ne lagjen Qendresa 190 000 EUR
Shitet Banesa në FushëKosovë / FK128 75 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Vushtrri
Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri..

- Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër katror.
- Mundësitë e pagesës: Me kesh, dhe me RATA poashtu.
- Banesa të gatshme dhe në ndërtim e sipër.
Për info, kontaktoni:

045 117 118
+38345117118 Viber

(Poashtu kemi banesa edhe në Mitrovicë, Prishtinë, Fushë Kosovë)
Agjensioni Demiri
  Online
045 117 118
Leaflet
Agjensioni Demiri
Shitet Banesa në FushëKosovë / FK128 75 000 EUR
Banes me qera perball Grandit / Q153 550 EUR
Banesë me qira te Slovenia Sporti |Q245 270 EUR
Fk70 Shiten dy banesa ne rrugen "Nënë Tereza" 53 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione