Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" 10 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Kodi 0283

Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë, mbi Procredit Bank dhe Interex. Banesa ndodhet në katin e parë, ka sallon, 3 dhoma gjumi, e mobiluar komplet dhe bukur.

https://www.facebook.com/agjensionivlera/
383 45 251 251
Agjensioni "Vlera"
045-251-251
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione