Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet banesa 83m2, kati 6 në Fushë Kosovë 0 EUR
Shitet banesa 58m2, kati 3, në Lagjen Mati 1 0 EUR
Shitet lokali 122m2,  rr.Dardania në Fushë Kosovë 0 EUR
Shitet Lokali 73m2 në objektet e Nartelit në Emshi 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Kodi 0283

Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë, mbi Procredit Bank dhe Interex. Banesa ndodhet në katin e parë, ka sallon, 3 dhoma gjumi, e mobiluar komplet dhe bukur.
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet/jepet me qira lokali 50m2 0 EUR
Shitet banesa luksoze 145m2, kati 4 0 EUR
 Shitet banesa 90,2m2, kati 2, në obj.e MINIMAX 0 EUR
Shitet banesa 60m2, kati 5, në Dardan, Prishtinë 0 EUR
Në fillim